Oferta

W naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo coś dla swojego auta, zarówno pod względem ceny, jak i jakości urządzeń. Posiadamy systemy gazowe takich renomowanych producentów jak: LOVATO, AUTRONIC, TOMASETTO, OMVL i inne. Są to producenci od wielu lat zajmujący się branżą LPG, a ich doświadczenie zaowocowało produkcją sprawdzonych systemów zasilania samochodów w gaz płynny.

Na życzenie klientów możemy również zamawiać wg indywidualnych potrzeb urządzenia innych producentów.

Jeśli chodzi o zbiorniki gazowe, dysponujemy szeroką ofertą firm: STAKO, GZWM GRODKOW, BORMECH oraz ATRAMA. Są to doskonale znani w całej Europie producenci zbiorników LPG od zbiorników cylindrycznych po toroidalne (w miejsce koła zapasowego) wewnętrzne i zewnętrzne (podwieszane pod samochód). Producenci ci posiadają również zbiorniki kompozytowe. Rozmiary i pojemności zbiorników mogą być zamawiane wg życzenia klienta (praktycznie każdy rozmiar na jaki pozwala miejsce w samochodzie).

W związku z tym, że po naszych drogach poruszają się samochody zarówno nowszego, jak i starszego typu, wymagające różnych systemów LPG, oferujemy instalacje z sekwencyjnym wtryskiem gazu (IV generacja m.in. ZENIT PRO OBD, COMPACT, BLUE-BOX, AGIS OBD CAN, STAG, ), instalacje II generacji do pojazdów z katalizatorem oraz tzw. instalacje gaźnikowe - I generacja.

W celu uzyskania bardziej szczegółowej informacji o naszej ofercie zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.

ZENIT